Gyakran Ismételt Kérdések

Nincs sok gyakorlatom a sütésben, így is érdemes részt vennem?

Természetesen! A program úgy épül fel, hogy azok is sikerrel végig tudják csinálni, akiknek egyáltalán nincs tapasztalata a sütemények készítésében. Egy támogató közösségben mindent sokkal könnyebb megtanulni!

Biztos, hogy nekem is sikerülni fognak majd a sütik?

Igen! A kurzus anyagaiban minden szükséges információt megtalálsz, amire a sikerhez szükséged van. Ha ez esetleg nem lenne elég, zárt Facebook csoportunkban segítek Neked, hogy biztosan el tudd készíteni a süteményeket.

Ne feledd, ha nagyon elakadsz, akár az egyszeri 15 perces online konzultácit is igénybe veheted!

Meddig és hogyan férek hozzá a kurzus anyagaihoz?

A regisztráció alkalmával létrehozod saját, személyes fiókodat, melyen keresztül korlátlan ideig hozzáférsz minden megvásárolt kurzus anyagához. 

Ehhez nem kell mást tenned, mint az oldal tetején található menüsorban a bejelentkezésre kattintani és megadni a regisztrációnál használt e-mail címedet és az általad megadott jelszót.

Külföldön élek, így is tudok csatlakozni a programhoz?

Igen, a korábbi résztvevők között is voltak olyanok, akik Németországból, Írországból, Ausztriából sütöttek velünk, szóval bárhol is vagy helyileg, az éterben összekapcsolódhatunk egy közös, édes kikapcsolódásra.

Van még kérdésed? Szívesen megválaszolom!