Online cukrász tanfolyamok - GYIK

A regisztráció alkalmával létrehozod saját, személyes fiókodat. Az itt megadott e-mail címmel és jelszóval a vásárlást követően bármikor hozzáférsz a kurzus anyagaihoz. Ehhez csak annyit kell tenned, hogy a felső menüsor ’Bejelentkezés’ gombjára kattintva belépsz az oldalra.

A rendelés sikerességéről és a fiókod létrehozásáról e-mailben értesítünk. Ha esetleg átutalásos fizetési módot választottál, ebben az e-mailben találod a banki adatokat is.

Bankkártyás fizetés esetén azonnal, átutalásos fizetés esetén a beérkezett összeg rendszerünkben történt adminisztrálását követően tudsz belépni a személyes fiókodba.

Jelenleg kétféle fizetési mód közül választhatsz.

Bankkártyás fizetés esetén a Paylike biztonságos rendszerén keresztül történik a fizetés, melyet követően személyes fiókodon keresztül azonnal hozzáférsz a megvásárolt kurzushoz.

Átutalásos fizetés esetén a beérkezett összeg rendszerünkben történő adminisztrálását követően kapsz hozzáférést, ami hosszabb időt (24-48 óra) is igénybe vehet.

A vásárlásról számlát állítunk ki, melyet külön e-mailben küldünk meg. Ha esetleg cég nevére szeretnél vásárolni, kérjük mindenképpen add meg a cég adószámát is.

A regisztráció alkalmával létrehozod saját, személyes fiókodat, melyen keresztül korlátlan ideig hozzáférsz minden megvásárolt kurzus anyagához. Ehhez nem kell mást tenned, mint az oldal tetején található menüsorban a ‘Bejelentkezés’ gombra kattintani és megadni a regisztrációnál használt e-mail címedet és az általad megadott jelszót.

Ha úgy érzed, hogy a kurzus alapján nem tudod elkészíteni a süteményeket, segítséget kérhetsz a résztvevők számára létrehozott zárt Facebook csoportban. Ha esetleg még így is bizonytalan vagy, szívesen segítek neked személyesen egy 15 perces online konzultáció keretében.

Ha mindezek után úgy érzed, mégsem azt kaptad a programtól, amire számítottál, csak jelezned kell és kérdés nélkül visszatérítem neked a teljes  befizetett összeget.

A kurzusok anyagai nem csak asztali számítógépről, de tabletről és telefonról is könnyen elérhetőek.

A kurzusok anyagát az alábbi bónuszokkal egészítem ki:

  1. Tagja lehetsz egy, a résztvevők számára létrehozott zárt Facebook csoportnak, ahol felteheted a kérdéseidet és segítséget kérhetsz.
  2. Ha személyesebb segítségre lenne szükséged, egy 15 perces online konzultációban állok a rendelkezésedre.
  3. Ha a kurzusok alapján nem tudod elkészíteni a desszerteket és sem a Facebook csoportban, sem az online konzultáció keretében nem tudok segíteni, kérdés nélkül visszatérítem neked a teljes befizetett összeget.

A megvásárolt kurzus anyagaihoz személyes fiókodba lépve férsz hozzá, a felső menüsor ’Kurzusok’ gombjára húzva a kurzort és a leugró listából kiválasztva az aktuális tematikát.

A zárt felületen megjelennek a képekkel illusztrált részletes leírások, a pontos receptek és az egyes elemek elkészítését bemutató 3-5 perces videók.

Nem, ez a program nem arról szól, hogy megkapod négy teljes desszert kipróbált, precíz és pontos receptjét, hiszen ma már bárhol találhat az ember szuper sütemény recepteket: magazinokban, könyvekben, gasztro blogokon, vagy épp a legnépszerűbb videó megosztó oldalon.

A desszertiskola.hu célja, hogy megtanítsunk sütni – hogy megismerd a tökéletes sütemények készítéséhez elengedhetetlen technológiákat, a minőségi alapanyagokat és a legpraktikusabb eszközöket. Kérdéseket tehetsz fel, melyekre biztosan választ is kapsz.

A megvásárolt kurzusok anyagaihoz korlátlan ideig hozzáférsz, így akár többször is megnézheted.

A legtöbb desszerthez könnyen beszerezhető alapanyagokat és egyszerű konyhai eszközöket használok, hogy tényleg bárki elkészíthesse őket.

Azonban a kurzusok egyik előnye, hogy igyekszik megismertetni Téged különlegesebb alapanyagokkal és olyan eszközökkel, melyek segítségével a végeredmény még szebb, még tökéletesebb lehet.

Ezek beszerzéséhez is adok  segítséget, de ha arra lenne szükség a résztvevők számára létrehozott Facebook csoportban nyugodtan rákérdezhetsz, hogy egyiket vagy másikat mivel lehet helyettesíteni.

Természetesen! A program úgy épül fel, hogy azok is sikerrel végig tudják csinálni, akiknek egyáltalán nincs tapasztalata a sütemények készítésében. Egy támogató közösségben mindent sokkal könnyebb megtanulni!

Igen! A kurzus anyagaiban minden szükséges információt megtalálsz, amire a sikerhez szükséged van. Ha ez esetleg nem lenne elég, zárt Facebook csoportunkban segítek Neked, hogy biztosan el tudd készíteni a süteményeket. Ne feledd, ha nagyon elakadsz, akár az egyszeri 15 perces online konzultácit is igénybe veheted!

Az anyagok feldolgozása egyéni tempóban, a saját otthonodban és eszközeiddel történik, akkor, amikor számodra a legmegfelelőbb.

Könyvből vett receptek, vagy recept videók alapján készülő desszertek esetén, ha elakadsz, sajnos nincs kitől kérdezni.

A Yokka online cukrász tanfolyam kurzusai azonban erre is adnak lehetőséget. A tagok számára létrehozott, zárt Facebook csoportunkban örömmel fogadom a kérdéseidet, de ha szükségesnek érzed, egy 15 perces online konzultáció keretében is szívesen segítek.

Igen, a korábbi résztvevők között is voltak olyanok, akik Németországból, Írországból, Ausztriából sütöttek velünk, szóval bárhol is vagy helyileg, az éterben összekapcsolódhatunk egy közös, édes kikapcsolódásra.

Cukrász vállalkozás indítása - GYIK

A regisztráció alkalmával létrehozod saját, személyes fiókodat. Az itt megadott e-mail címmel és jelszóval a vásárlást követően bármikor hozzáférsz a kurzus anyagaihoz. Ehhez csak annyit kell tenned, hogy a felső menüsor ’Bejelentkezés’ gombjára kattintva belépsz az oldalra.

A rendelés sikerességéről és a fiókod létrehozásáról e-mailben értesítünk. Ha esetleg átutalásos fizetési módot választottál, ebben az e-mailben találod a banki adatokat is.

Bankkártyás fizetés esetén azonnal, átutalásos fizetés esetén a beérkezett összeg rendszerünkben történt adminisztrálását követően tudsz belépni a személyes fiókodba.

Jelenleg kétféle fizetési mód közül választhatsz.

Bankkártyás fizetés esetén a Paylike biztonságos rendszerén keresztül történik a fizetés, melyet követően személyes fiókodon keresztül azonnal hozzáférsz a megvásárolt kurzushoz.

Átutalásos fizetés esetén a beérkezett összeg rendszerünkben történő adminisztrálását követően kapsz hozzáférést, ami hosszabb időt (24-48 óra) is igénybe vehet.

A vásárlásról számlát állítunk ki, melyet külön e-mailben küldünk meg. Ha esetleg cég nevére szeretnél vásárolni, kérjük mindenképpen add meg a cég adószámát is.

Ha nem vagy elégedett a programmal, és a Facebook csoportban vagy – ha jogosult vagy rá – az ingyenes online konzultáció keretében sem tudom kielégítő módon megválaszolni a kérdéseidet, csak jelezned kell, és a vásárlástól számított 30 napon belül kérdés nélkül visszatérítem Neked a teljes befizetett összeget.

A kurzusok anyagai nem csak asztali számítógépről, de tabletről és telefonról is könnyen elérhetőek.

A kurzusok anyagát az alábbi bónuszokkal egészítem ki:

  1. Tagja lehetsz egy, a résztvevők számára létrehozott zárt Facebook csoportnak, ahol felteheted a kérdéseidet és segítséget kérhetsz
  2. Ha a tananyag nem válaszolja meg minden kérdésedet és sem a Facebook csoportban, sem az online konzultáció keretében (ha jogosult vagy rá) nem tudok segíteni, kérdés nélkül visszatérítem Neked a teljes befizetett összeget.
  3. Amennyiben a teljes anyagot tartalmazó ‘Hobbi cukrászból vállalkozó’ programot vásárolod meg, a vásárlást követő 3 hónapon belül lehetőséged van egy 20 perces online konzultációra velem

A megvásárolt kurzus anyagaihoz személyes fiókodba lépve férsz hozzá, a felső menüsor ’Kurzusok’ gombjára húzva a kurzort és a leugró listából kiválasztva az aktuális tematikát.

A zárt felületen keresztül éred el a tematikus egységekhez tartozó témák szöveges feldolgozását, illetve az egységek végén a megvalósítást segítő konkrét feladatok listáját.

Mivel az anyagokat itt az online felületen a saját tempódban tudod feldolgozni, akár rakéta sebességgel is átrághatod magad rajta, de szerintem akkor jársz a legjobban, ha az egyes tematikus anyagok áttekintésére legalább egy-egy hetet rászánsz. 

Az anyagok feldolgozása egyéni tempóban történik, akkor, amikor számodra a legmegfelelőbb.

Azonban a tagok számára létrehozott, zárt Facebook csoportunkban örömmel fogadom a kérdéseidet, de ha a teljes anyagot tartalmazó ‘Hobbi cukrászból vállalkozó’ programot vásároltad meg, a vásárlást követő 3 hónapon belül egy 20 perces ingyenes online konzultációra is jogosult leszel

A regisztráció alkalmával létrehozod saját, személyes fiókodat, melyen keresztül korlátlan ideig hozzáférsz minden megvásárolt kurzus anyagához. Ehhez nem kell mást tenned, mint az oldal tetején található menüsorban a ‘Bejelentkezés’ gombra kattintani és megadni a regisztrációnál használt e-mail címedet és az általad megadott jelszót.

Van még kérdésed? Szívesen megválaszolom!