Cukrász vállalkozást indítanál, de nem tudod, hogyan kezdj bele?

Online tananyagom minden kérdésedre választ ad, így Neked már csak a megvalósításra kell koncentrálnod.

Régóta álmodozol róla, hogy elindítod saját cukrász vállalkozásodat, de fogalmad sincs, pontosan mit is kellene ehhez tenned?

A 'Hobbi cukrászból vállalkozó' program éppen ebben segít!

A program mind a négy tematikus részének feldolgozása után:

 • EL FOGOD TUDNI DÖNTENI, hogy tényleg Neked való-e egy ilyen vállalkozás (ezzel rengeteg időt energiát és pénzt spórolsz meg)
 • FEL LESZEL KÉSZÜLVE mindenre, ami a vállalkozói léttel együtt jár
 • TUDNI FOGOD, milyen konkrét lépéseket kell megtenned egy cukrászműhely indításához
 • MINDEN INFORMÁCIÓ A BIRTOKODBAN LESZ egy sikeres cukrász vállalkozás megalapításához

Miért jó ez Neked?

Ahelyett, hogy hónapokat töltesz a vállalkozással kapcsolatos általános információkat megosztó legkülönbözőbb oldalak böngészésével, és több száz órányi, témához kapcsolódó videót hallgatsz végig, tőlem CÉLIRÁNYOSAN, KONCENTRÁLTAN ÉS SPECIÁLISAN A CUKRÁSZ VÁLLALKOZÁS INDÍTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES AKTUÁLIS INFORMÁCIÓKAT ÉS SEGÍTSÉGET KAPSZ. 

hobbicukrász tortát díszít
hobbicukrász tortát díszít

Ahelyett, hogy hónapokat töltesz a vállalkozással kapcsolatos általános információkat megosztó legkülönbözőbb oldalak böngészésével, és több száz órányi, témához kapcsolódó videót hallgatsz végig, tőlem CÉLIRÁNYOSAN, KONCENTRÁLTAN ÉS SPECIÁLISAN A CUKRÁSZ VÁLLALKOZÁS INDÍTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES AKTUÁLIS INFORMÁCIÓKAT ÉS SEGÍTSÉGET KAPSZ. 

cukrászda pult kívülről

Tőlem nem  egy online süti biznisz indításához kapsz rövid iránymutatást, hanem KIFEJEZETTEN CUKRÁSZ TERMÉKEKET KÉSZÍTŐ ÉS ÉRTÉKESÍTŐ VÁLLALKOZÁS ELINDÍTÁSÁHOZ kapsz meg minden szükséges, konkrét információt.

10 év vállalkozói tapasztalata, egy saját cukrászműhely kialakítása és működtetése a garancia arra, hogy VALÓS TAPASZTALATOK ALAPJÁN, ELSŐ KÉZBŐL KAPSZ SEGÍTSÉGET egy cukrász vállalkozás létrehozásához.

cukrász vállalkozó dolgozik
cukrász vállalkozó dolgozik

10 év vállalkozói tapasztalata, egy saját cukrászműhely kialakítása és működtetése a garancia arra, hogy VALÓS TAPASZTALATOK ALAPJÁN, ELSŐ KÉZBŐL KAPSZ SEGÍTSÉGET egy cukrász vállalkozás létrehozásához.

idő megtakarítása

A korábbi résztvevők szerint, ha valaki kizárólag a program anyagát használja, mindamellett, hogy minden cukrász-vállalkozás indításához kapcsolódó információt megkap, MEGSPÓROL KÖZEL 100-150 ÓRÁNYI (félinformációkon alapuló, sokszor felesleges és tévútra vezető) UTÁNAJÁRÁST IS.

Szorozd ezt fel a jelenlegi órabéreddel. Igen, ennyit biztosan megspórolhatsz, ha megvásárolod a tananyagot.

tudás átadása

BESZÉLTÉL MÁR OLYAN CUKRÁSZ VÁLLALKOZÓVAL, aki végigjárta a vállalkozás elindításának sokszor rögös útját, és több éves tapasztalata is van az üzemeltetésről?

Esetleg a kudarcairól is beszélt – és arról, mit csinálna most másként? Hidd el, kezdő vállalkozóként EZ AZ IGAZÁN MEGFIZETHETETLEN INFORMÁCIÓ!

Mit nyújt Neked a program?

Segítség

Segít eldönteni, hogy készen állsz-e egy cukrász-vállalkozás létrehozására.

témák

Számtalan olyan témát érint, amire magadtól valószínűleg nem is gondolsz.

koncepció

Megmutatja, hogy melyik az a rossz koncepció, amire nem szabad cukrász-vállalkozást létrehozni.

boldog cukrász vállalkozó

Információ

Minden konkrét információt a kezedbe ad egy saját cukrász vállalkozás elindításához.

Tapasztalat

Megismerheted egy cukrász-vállalkozó első kézből származó, valós, személyes tapasztalatait.

Válaszok

Minden cukrász vállalkozás indításával kapcsolatos kérdésedre választ ad.

Korábbi résztvevők véleménye a programról

Molnár Csilla, aki cukrászda-tulajdonosként csatlakozott a programhoz, így nyilatkozott a vállalkozóvá válás témájú részről

„Én 5 éve hoztam egy bátor döntést és megnyitottam a saját kis sütiboltomat. Fogalmam nem volt, hogy kinek és mit árulok, csak azt tudtam, hogy nagyon szeretek alkotni. Akkor még nem volt ez a lehetőség, hogy nyitás előtt ilyen összeszedett formában napról napra végigvegyük a nyitáshoz szükséges tennivalókat, legfőképp az átgondolni valókat, hogy tényleg akarod-e, mert ez az egész sajátüzlet, nem csak a ‘tejszínhabról” szól. Nagyon jó olvasgatni az ötleteket és próbálom úgy nézni az életemet, mintha most nyitnék és nem lenne mögöttem ez a múlt. Szinte mindent ugyanígy csinálnék, mint eddig, csak az itteni kezdeti tanácsokkal, talán MEGSPÓROLNÉK KB. 2-3 ÉVET eddig. És eddig minden tanácsot fogadjatok meg, és gondoljátok át! Bárcsak 5 évvel ezelőtt jöttél volna”

Dr. Szabó Orsolya, a Zsolya Communications alapítójának, az ország egyik legjobb női online marketing szakértőjének véleménye a programról

dr. Szabó Orsolya

„Szabó Réka Kata munkája pont olyan precíz, alapos és mégis jól fogyasztható, mint amilyenek a nagy elhivatottsággal és türelemmel készült süteményei. Elképesztően összeszedett mű, mint cukrász végzettséggel rendelkező online marketinges szakember az volt az első gondolatom: Jesszus, ha még mindig cukrászként dolgoznék, mindent megérne ez a tudásanyag!

Hihetetlenül informatív, lényegretörő és a szakma gyakorlati kérdéseire kihegyezett anyag, amelyben tényleg minden benne van – és még annál is jóval több! -, mint amire induló vállalkozóként, cukrászként szükség lehet.

A szigorúan vett szakmai részeken túl egyébként a vállalkozóvá válásról és a vállalkozás működtetéséről szóló részeket bármilyen kezdő vállalkozónak kötelezővé tenném.

Hiánypótló program, amely rengeteg időt, pénzt és kudarcot fog megspórolni a résztvevőknek. Szerintem bátran mondhatjuk, ez lesz a (kezdő) cukrász vállalkozók szakmai bibliája!”

Ez a program Neked szól, ha

 • ESZEDBE JUTOTT MÁR, hogy jó lenne a sütésből megélni
 • megszerezted a cukrász végzettséget, de NEM TUDOD HOGYAN TOVÁBB
 • szeretnél saját vállalkozást indítani, de MÉG BIZONYTALAN VAGY
 • TUDNI SZERETNÉD, pontosan mi kell egy sikeres cukrász vállalkozás indításához

HOGYAN ÉPÜL FEL A PROGRAM?

A ‘Hobbi cukrászból vállalkozó’ program az alábbi NÉGY TEMATIKUS TANANYAGOT tartalmazza, melyek ÖSSZESEN 79 TÉMÁT dolgoznak fel. Ezek MINDEGYIKÉVEL TISZTÁBAN KELL LENNED, ha cukrász vállalkozást indítasz.

Az egyes tananyagokban – többek között – az alábbi témákkal tallkozhatsz.

Vállalkozóvá válás

Milyen vállalkozói készségekre lesz szükséged? Mit jelent cukrásznak ÉS vállalkozónak lenni egyszerre? Hogyan menedzseld az idődet, hogy minden beleférjen? Pontosan milyen lépésekben lehet létrehozni egy KATÁ-s egyéni vállalkozást

Brand építés és marketing

Hogyan vezesd be márkádat a piacra? Mit jelent a pozicionálás, és hogyan csináld jól? Mennyit kell költened a marketingre? Hogyan kezeld az ügyfeleidet?

Cukrász vállalkozás működtetése

Milyen költségek merülnek majd fel, amikre nem is számítasz? Miért fontos az árazás, és hogyan csináld jól? Miért olyan fontos a tudatosság a pénzügyek terén is? Hogyan szervezd meg a munkádat a műhelyben, hogy igazán hatékony legyél?

Cukrászműhely kialakítása

Milyen pályázati támogatások jöhetnek szóba az induláskor? Mi szükséges egy cukrászműhely kialakításához és engedélyeztetéséhez? Milyen dokumentumokra lesz szükséged, hogy megfelelj pl. a fogyasztóvédelmi szabályoknak? Pontosan mit tartalmaz és mire jó a HACCP kézikönyv?

Miért éppen tőlem tanulj a cukrász vállalkozás indításáról?

Szabó Réka Kata a műhelyben
éclairek
TimeOut pécs díj

2011-ben az álmaimat követve naiv és  tapasztalatlan pályaelhagyóként indítottam el saját cukrászműhelyemet Pécsett, ami viszonylag hamar belopta magát a minőségi sütemények rajongóinak szívébe, így 2012-ben elnyerte a TimeOut Pécs Magazin ‘Év pécsi terméke’ címet is.

Ez volt az első vállalkozásom, és szinte minden hibát elkövettem, amit vállalkozó elkövethet. Megküzdöttem nem csak a műhely kialakításával, de éppúgy egy pénzügyileg eredményes modell felépítésével is – így testközelből szerezhettem tapasztalatokat a cukrász vállalkozás buktatóiról és nehézségeiről.

Ha annak idején lett volna valaki, akitől minden kérdésemre választ kapok, aki megmondja, pontosan mit kell tennem, hová kell fordulnom, mire kell figyelnem, biztosan sokkal kevesebb időmbe, energiámba és pénzembe került volna a cukrász vállalkozásról szőtt álmom megvalósítása. 

Programom segítségével Te mindezt megspórolhatod!

bónuszok

Zárt Facebook csoport tagság

A program megvásárlásával lehetőséget kapsz, hogy csatlakozz egy zárt Facebook csoporthoz, ahol felteheted kérdéseidet, megoszthatod tapasztalataidat a többi résztvevővel.

Zárt Facebook csoport tagság

A program megvásárlásával lehetőséget kapsz, hogy csatlakozz egy zárt Facebook csoporthoz, ahol felteheted kérdéseidet, megoszthatod tapasztalataidat a többi résztvevővel.

30 napos pénzvisszafizetési garancia

Nem kockáztatsz semmit! Ha nem vagy elégedett a programmal, és a Facebook csoportban vagy – ha jogosult vagy rá – az ingyenes online konzultáció keretében sem tudom kielégítő módon megválaszolni a kérdéseidet, a vásárlástól számított 30 napon belül visszaigényelheted a program árát.

Online konzultáció

Azok számára, akik a teljes anyagot – vagyis a mind a négy tematikus tananyagot tartalmazó csomagot – vásárolják meg, a vásárlást követő 3 hónapon belül lehetőség van egy 30 perces, ingyenes  online konzultáció igénybevételére is.

Online konzultáció

Azok számára, akik a teljes anyagot – vagyis a mind a négy tematikus tananyagot tartalmazó csomagot – vásárolják meg, a vásárlást követő 3 hónapon belül lehetőség van egy 30 perces, ingyenes  online konzultáció igénybevételére is.

Gyakran Ismételt Kérdések

Mennyi ideig tart a program feldolgozása?

Mivel az anyagokat itt az online felületen a saját tempódban tudod feldolgozni, akár rakéta sebességgel is átrághatod magad rajta, de szerintem akkor jársz a legjobban, ha az egyes tematikus anyagok áttekintésére legalább egy-egy hetet rászánsz. 

Hogyan kell kifizetni a program díját?

A regisztrációd véglegesítéséhez a részvételi díjat a legegyszerűbben biztonságos bankkártyás fizetési rendszerünkkel tudod rendezni, de lehetőség van banki átutalásra is. Az ezzel kapcsolatos információkat a regisztrációt követően megküldött automatikus visszaigazoló e-mailünkben találod. Előfordulhat, hogy a levél a PROMÓCIÓK vagy SPAM mappába kerül, ezért, ha nem kapod meg pár perccel a regisztráció után, kérlek, ott is nézd meg.

Meddig és hogyan férek hozzá a program anyagaihoz?

A regisztráció alkalmával létrehozod saját, személyes fiókodat, melyen keresztül korlátlan ideig hozzáférsz minden megvásárolt kurzus anyagához. Ehhez nem kell mást tenned, mint az oldal tetején található menüsorban a bejelentkezésre kattintani és megadni a regisztrációnál használt e-mail címedet és az általad megadott jelszót.

Külföldön élek, így is tudok csatlakozni a programhoz?

Külföldről is tudsz csatlakozni, de tudnod kell, hogy így nem minden információ lesz számodra releváns. A vállalkozás alapításának feltételei, illetve a cukrászműhely engedélyeztetése is országról-országra változik. Ennek ellenére pl. a vállalkozóvá válással, vagy márkaépítéssel kapcsolatos információk számodra is értékesek lehetnek.

A 'Hobbi cukrászból vállalkozó' program megvásárlása

Az egyes anyagrészeket KÜLÖN-KÜLÖN IS BESZEREZHETED, ha úgy gondolod, hogy Neked esetleg kizárólag a műhely kialakításához van szükséged információra, vagy csak a vállalkozásod marketingjét szeretnéd megalapozni.

Emellett azonban lehetőség van a mind a négy anyagrészt tartalmazó, teljes ‘Hobbi cukrászból vállalkozó’ program KEDVEZMÉNYES ÁRON történő megvásárlására is. Ha teljes képet szeretnél kapni egy cukrász vállalkozás indításáról és működtetéséről, akkor ez a legjobb választás.

Ha pedig úgy érzed, szükséged lenne egy online konzultációra, ahol SZEMÉLYRE SZABOTTAN, konkrétan a Téged érintő kérdéseket beszéljük át, erre is kínálok megoldást.

Mindent a vállalkozóvá válásról

Ft 9900
 • A vállalkozóvá váláshoz kapcsolódó 27 téma feldolgozása
 • Cukrász vállalkozás alapításának pontos menete (mit-hol-hogyan)
 • Segítség, hogy alkalmazottból sikeres vállalkozóvá válhass
 • Üzleti terv és stratégia készítés az induláshoz
 • 18 konkrét feladat a megvalósításhoz
 • Zárt Facebook csoport tagság
 • 30 napos pénzvisszafizetési garancia

Egy cukrászműhely kialakítása

Ft 24900
 • Cukrászműhely kialakításához kapcsolódó 22 téma feldolgozása
 • Cukrászműhely kialakítás költség- és időigénye
 • Egy cukrászműhely kialakításának konkrét technikai lépései
 • Cukrászműhely kialakítás jogszabályi kötelezettségei érthetően
 • 10 konkrét feladat a megvalósításhoz
 • Zárt Facebook csoport tagság
 • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
népszerű

Cukrász vállalkozás marketing

Ft 9900
 • Egy cukrász vállalkozás marketingjéhez kapcsolódó 10 téma feldolgozása
 • Pozicionálás és a versenyelőnyöd meghatározása
 • A márkád piaci bevezetéséhez szükséges lépések
 • A sikeres vállalkozáshoz elengedhetetlen online megjelenés
 • 11 konkrét feladat a megvalósításhoz
 • Zárt Facebook csoport tagság
 • 30 napos pénzvisszafizetési garancia

Cukrász vállalkozás működtetése

Ft 19000
 • A cukrász vállalkozás működtetéséhez kapcsolódó 20 téma feldolgozása
 • Egy sikeres cukrász vállalkozás működtetéséhez szükséges alapelvek és feladatok
 • Költségek és kötelezettségek, amikre nem is gondolnál
 • A koncepció, amivel NEM érdemes belevágni
 • 9 konkrét feladat a megvalósításhoz
 • Zárt Facebook csoport tagság
 • 30 napos pénzvisszafizetési garancia

'Hobbi cukrászból vállalkozó'

Ft 49900
 • A vállalkozóvá válás rész összes anyaga (9.900 Ft értékben)
 • A cukrászműhely kialakítása rész összes anyaga (24.900 Ft értékben)
 • A cukrász vállalkozás marketing rész összes anyaga (9.900 Ft értékben)
 • A cukrász vállalkozás működtetése rész összes anyaga (19.900 Ft értékben)
 • A hobbi cukrászból vállalkozó program mind a 79 témájának feldolgozása
 • 48 konkrét feladat a megvalósításhoz
 • Zárt Facebook csoport tagság
 • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
 • 20 perces online konzultációs lehetőség (8.300 Ft értékben)
 • A program összértéke 72.900 Ft
legnépszerűbb

Konzultáció egyedi igény szerint

Ft 24900
 • 60 perces online konzultáció egyedi igény szerint
 • Ha a megvalósítás közben elakadtál és úgy érzed, jól jönne egy objektív külső szakember véleménye
 • Nem szeretnéd a kérdéseidet a csoportban feltenni, mert privát válaszokra, javaslatokra, észrevételekre van szükséged
 • A konzultáció előtt megküldöd a kérdéseidet, így garantáltan hatékonyan használjuk majd ki a 60 percet